O nás

o nás

Proč byste měli uvažovat o výrobě nanovláken v NAFIGATE Parku

Hlavní výhody, které nás odlišují od ostatních výrobců nanovláken

o nás

Náš příběh

NAFIGATE Park s.r.o. byl založen jako první závod na výrobu nanovláken patřící do skupiny NAFIGATE Corporation a.s.. Společnost Nafigate Park s.r.o. byla k 1.2. 2021 kompletně vyčleněna ze společnosti Nafigate Corporation, a.s., vlastní ji skupina investorů z České republiky a začíná psát svůj vlastní příběh ve světě nanotechnologií. Výrobní společnost s vlastním centrem pro výzkum a vývoj vznikla ze zápalu pro nanovlákna a jejich optimalizací podle potřeb našich zákazníků.

Tým stojící za NAFIGATE Park sestává z expertů s více než 20letou zkušeností v oblasti vývoje a výroby nanovláken. Část týmu stála u zrodu technologie Nanospider ve společnosti Elmarco. Věříme, že nanovlákna jsou materiálem budoucnosti  a že mají v dnešním světě důležité místo v ochraně zdraví. 

O nás

Naše hodnoty

Maximální opakovatelná kvalita

Máme propracovaný systém kontroly kvality, který zaručuje účinnost našich produktů.

Kompletní servis pod jednou střechou

Pro zajištění kompletních služeb využíváme jak testovací přístroje a laboratorní vybavení, tak i průmyslové výrobní linky

Technologie pomáhají lidem

Věříme v nanovlákna a jejich schopnost chránit lidské zdraví. Využíváme technologii v prospěch lidí

Pracujeme s nejlepšími

Náš tým má 20 let zkušeností a stál u zrodu Nanospidera. Jsme světovými experty a pracujeme s nejlepšími v oboru.

O nás

Náš tým

Jsme skupina lidí, která stála u zrodu vývoje a výroby nanovlákenných materiálů v Liberci. Máme více než dvacetileté zkušenosti v oblasti vývoje a výroby nanovlákenných struktur, které chceme v kombinaci s novou generací strojů Nanospider TM využít k vývoji a následné průmyslové výrobě nanovlákenných materiálů všude tam, kde nanovlákna pomohou:

Jsme nástupnická organizace divize Nanotechnologie společnosti Nafigate Corporation, a.s., která byla založena v roce 2011 jako vývojové centrum nanovlákenných materiálů.

zvýšit komfort žití obyvatel

chránit přírodní prostředí

snížit investiční a provozní náklady