N-composite roll Ag

N-Roll

4vrstvý kompozitní materiál s PVDF

Námi vyvinutý laminovaný čtyřvrstvý kompozitní materiál s PVDF nanovlákennou membránou a zabudovanými Ag+ ionty ve struktuře mikrovláken nosné vrstvy netkané textilie je určený k výrobě jednorázových a opakovaně použitelných zdravotnických masek a respirátorů třídy FFP2 a FFP3.

 

Materiál slouží k výraznému snížení pravděpodobnosti přenosu infekčních agens jako jsou viry a bakterie. Jeho využití je především při výrobě jednorázových ústenek, ale lze jej velice dobře použít také pro výrobu ústenek a respirátorů pro opakované použití.
Materiál je ověřen pro použití testy dle norem EN 14683 + AC:2019, EN ISO 11737-1 a EN ISO 10993-5 a 10993-10

Opakovatelnost použití umožňují:

Pratelnost

Možnost dezinfekce a opakovaného použití

Mechanická odolnost, která je zajištena pevným spojením PVDF nanovlákenné membrány mezi nosnou a krycí vrstvou kompozitu

Materiálové složení výrobku: Polypropylene (PP), Polyvinylidenfluoride (PVDF),  Polyethylene (PE),  Polypropylene (PP)

Polymer pro nanovlákna: PVDF

Průměr nanovláken: 110 ± 35 nm

Deklarovaná filtrační efektivita (závisí na velikosti částic): Až 99,9 %

Deklarovaná propustnost vzduchu: Při 125Pa více než 100 l/m2/s

Barva výrobku: Bílá

N-mask

Ve spolupráci s firmou Nafigo, s.r.o. vyrábíme opakovatelně použitelnou, pratelnou roušku N-mask, jejíž součástí je nanovlákenný filtr vyrobený z námi vyvinutého a vyráběného materiálu N-composite Roll Ag+.

N-scarf

Ve spolupráci s Nafigo, s.r.o. vyrábíme opakovatelně použitelný a pratelný šátek třídy filtrace FFP2, jehož součástí je nanovlákenný filtr z námi vyvinutého a vyráběného materiálu N-composite Roll Ag+.