Vyvíjíme a vyrábíme
nanovlákenné materiály
NAFIGATE Park Vyvíjíme a vyrábíme
nanovlákenné materiály
NAFIGATE Park
Produkty

Produktová nabídka pro naše zákazníky

COVID

Ochranné uživatelské materiály účinně chrání proti virům a bakteriím, ale i alergenům a smogu. V 5ti vrstvách. 4 technologie včetně nanomembrán a zabudovaného stříbra chrání uživatele před smogem, alergeny, viry a bakteriemi.

Nanocleaner

Ochranná síťka do oken pro maximální komfort a ochranu proti škodlivým látkám ze vzduchu. Produkt využívá unikátních vlastností nanovláken – především schopnost vytvářet bariéry pro průnik těch nejmenších částic.

Smluvní vývoj

Nabízíme kapacity našeho RD centra pro vývoj nových typů nanovlákenných materiálů ve spolupráci se zadavatelem. Pro bližší informace nás kontaktujte.

Technologie

Nejvyšší generace technologie Nanospider™

Zařízení Nanospider™ je zkonstruováno pro výrobu všech druhů (organických i anorganických) nanovláken. NAFIGATE Park disponuje nejen zařízeními pro laboratoře umožňující výzkum a vývoj nanovláken, ale také výrobní linkou pro malosériovou výrobu a průmyslovými velkokapacitními linkami.

01

Vývoj & testování

Všechny naše produkty na začátku projdou širokou škálou testů a optimalizací v našem vývojovém centru.

02

Výroba

Výroba probíhá ve speciálně upravených prostorách pro maximální kvalitu nanovláken.

03

Kontrola kvality

Propracovaný systém kontroly kvality zajistí, že se k našim zákazníkům dostanou pouze nejlepší produkty.

O NÁS

Příběh naší firmy a naše hodnoty

Náš příběh

NAFIGATE park – první závod na výrobu nanovláken – vzniká u bývalé textilní továrny Feigl & Widrich – kulturní památky v obci Andělská Hora. Jedná se o památku se silným historickým příběhem. Jde o první výrobní továrnu nanovláken společnosti NAFIGATE Corporation s vlastním R&D centrem.

Naše hodnoty

Maximální dlouhodobá kvalita

Kompletní servis pod jednou střechou

Technologie pomáhají lidem

Pracujeme s nejlepšími

PARTNEŘI

Partneři s kterými spolupracujeme

Základáme si na tom, že pracujeme s nejlepšími a budujeme dlouhodobé vztahy. Naši zákazníci jsou nároční a motivují nás být nejlepšími v oboru.

Produktový katalog

Napište nám

Váš dotaz zodpovíme do 24 hod. Rádi Vám připravíme nabídku na míru a pomůžeme Vám vybrat nejlepší materiál pro Vaší společnost

    Napsali o nás